בזכות הרפורמה בביטוחי הבריאות של רשות שוק ההון יכולים להיות לכם עוד עשרות אלפי ש"ח

בזכות הרפורמה בביטוחי הבריאות של רשות שוק ההון יכולים להיות לכם עוד עשרות אלפי ש"ח

אלפי ישראלים מגלים שהם שילמו יותר ממה שהם צריכים על ביטוח הבריאות שלהם. רשות שוק ההון הורתה לחברות הביטוח להוריד את מחיר ביטוחי הבריאות בעשרות אחוזים. למה אתם לא יודעים על זה ואיך תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים?
[לבדיקה אישית של גובה ההוזלה שתקבלו לחצו כאן]

בעבר היה קשה מאד להשוות בין פוליסות ביטוחי הבריאות השונות וחברות הביטוח ניצלו זאת על מנת לגבות מחירים מופקעים. אולם, רשות שוק ההון שינו את המצב ויזמו רפורמה חדשה המחייבת את חברות הביטוח לפרק את הפוליסות הארוכות והמסורבלות שלהן לגורמים באופן שניתן יהיה להשוות בקלות בין הפוליסות של חברות הביטוח השונות. בעקבות זאת, נוצר מצב שהתחרות היא לא על התכולה של הביטוח אלא על המחיר. התחרות העזה בין החברות הובילה לתוצאה הרצויה – ירידת מחירים דרסטית (עד 46% פחות מהפוליסה הנוכחית).

כדי לבדוק כמה כסף תוכלו לחסוך בכל חודש, לחצו על הכפתורים למטה. אם תימצא זכאי להוזלה משמעותית, נציג שלנו יחזור אלייך טלפונית כדי לסייע לך לממש אותה.

כדי להריץ את הבדיקה במחשבון ההוזלה ולראות מהו הסכום שתחסכו, בחרו את המין שלכם:

מה היתרונות הגדולים של הרפורמה?

תחום ביטוח הבריאות הפרטי היה עד לא מזמן מורכב מאוד. כל חברת ביטוח הציעה פוליסה שונה עם כיסויים מורכבים שקשה היה להבין את משמעותם. אולם, הרפורמה החדשה מאפשרת לרכוש ביטוחים באופן פרטני במקום כיסויים רחבים במחיר גבוה. עובדה זו מאפשרת להסיר חלקים מהפוליסה שמכסים מקרים שאנו כבר מוגנים בפניהם דרך קופות החולים או ביטוחים אחרים.

בנוסף, לפני הרפורמה מחיר הפוליסה היה קבוע ללא קשר לעדכונים ולכיסויים. לאחר הרפורמה, שופר המצב וכל הביטוחים מתעדכנים כל שנתיים מחדש גם מבחינת המחיר וגם ברוחב הכיסויים. התוצאה – כיסוים שאינם רלוונטיים לא יישארו ויוצאו החוצה. 

אז למה עדיין מבוטחים רבים לא קיבלו את המחיר המוזל על ביטוח הבריאות? רשות שוק ההון לא חייבה את חברות הביטוח להעביר את כלל המבוטחים שלהן לפוליסות המעודכנות באופן אוטומטי ולחברות הביטוח אין אינטרס להוזיל את הפוליסות ללקוחותיהם באופן יזום. לכן, על המבוטחים לקחת יוזמה ולברר בעצמם על המחירים העדכניים והמוזלים.

כדי לבדוק כמה כסף תוכלו לחסוך בכל חודש, לחצו על הכפתורים למטה. אם תימצא זכאי להנחה משמעותית, נציג שלנו יחזור אלייך טלפונית כדי לסייע לך לממש אותה.

כדי להריץ את הבדיקה במחשבון ההנחה ולראות מהו הסכום שתחסכו, בחרו את המין שלכם: