מה שלא סיפרו לכם: חברות הביטוח חויבו להוזיל את ביטוחי החיים וביטוחי המשכנתא ואתם יכולים להרוויח עשרות אלפי שקלים בתהליך פשוט

מה שלא סיפרו לכם: חברות הביטוח חויבו להוזיל את ביטוחי החיים וביטוחי המשכנתא ואתם יכולים להרוויח עשרות אלפי שקלים בתהליך פשוט

יוזמה חדשה לרפורמה של משרד האוצר הובילה להוזלת מחירי ביטוחי החיים וביטוחי המשכנתא. מי יכול ליהנות מכך? איך אפשר להוזיל את הביטוח בעשרות אלפי שקלים? והאם גם אנחנו זכאים לחיסכון? כל הפרטים ואפשרות לבדיקה מהירה בכתבה הבאה

[לבדיקה אישית לגובה ההנחה שתקבלו בביטוח החיים – יש ללחוץ כאן]

הנה משהו שסביר להניח שאתם לא יודעים: משרד האוצר הורה לחברות הביטוח להוזיל את פרמיות ביטוחי החיים. לכן, חברות הביטוח מחויבות לתת הצעות מוזלות ללקוחות חדשים, אך כיוון שפוליסה היא חוזה בין החברה לבין המבוטח, החברות לא מחויבות ליידע את הלקוחות הקיימים על השינויים. כדי ליהנות מהוזלה, עלינו להיות אקטיביים, לבדוק את הזכאות ולדרוש אותה. 

ההנחה בפרמיית הביטוח יכולה להתבטא בין עשרות למאות שקלים מדי חודש. אם הסכום נשמע לרגע נמוך, יש לחשב את הסכום המצטבר ולהבין כי ניתן להגיע לחיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך כל תקופת התשלומים. לדוגמה, גבר בן  30 שאינו מעשן, יוכל לחסוך בפוליסה חדשה כ-90 אלף שקלים ואישה בת 30 שאינה מעשנת תוכל לחסוך מעל 50 אלף שקלים.

כדי לבדוק כמה כסף תוכלו לחסוך בכל חודש, לחצו על הכפתורים למטה. אם תימצא זכאי להנחה משמעותית, נציג שלנו יחזור אלייך טלפונית כדי לסייע לך לממש אותה. 

כדי להריץ את הבדיקה במחשבון ההנחה ולראות מהו הסכום שתחסכו, בחרו את המין שלכם:  

הגרף הבא מציג בצורה ברורה את החיסכון שניתן להשיג:

*הגרף באדיבות משרד האוצר

מדוע הוזלו מחירי הפוליסות ולמה לא מספרים לנו על זה?

תוחלת החיים עלתה בצורה משמעותית ולכן פחות ופחות פוליסות מגיעות לכדי ניצול. הדבר הוביל להחלטה של משרד האוצר לחייב את חברות הביטוח להוזלה שמתבטאת בלפחות 30% במחירי הפוליסות. החברות חייבות ליידע לקוחות חדשים על ההוזלה ולהציע להם את המחיר החדש.

משרד האוצר לא יכול לחייב את החברות ליידע את הלקוחות הקיימים על ההוזלה והן מצדן בוחרות שלא ליזום צעד שכזה (שעלול לגרום להפסד מבחינתן ולרווח מבחינתנו). אנחנו כאן כדי לספר על האפשרות להפחית את התשלומים ומבצעים בדיקות לזכאות להנחה שיעזרו לך לגלות כמה כסף אפשר לחסוך. במידה ונמצא כי החיסכון שלך יכול להיות משמעותי, נציג מטעמנו יחזור אליך ויעזור לך לממש את הזכות שלך.

רוצה להריץ בדיקה, לגלות כמה כסף ניתן לחסוך ולקבל ייעוץ מקצועי במידה ומדובר בסכום משמעותי? ההוזלה מתחילה בלחיצה על הכפתור המתאים:

Reader Interactions