משרד האוצר אישר: רפורמה בביטוחי הבריאות שחוסכת לך עשרות אלפי שקלים

משרד האוצר אישר: רפורמה בביטוחי הבריאות שחוסכת לך עשרות אלפי שקלים

משרד האוצר מעניק הזדמנות נדירה: הוזילו את ההוצאות על ביטוחי הבריאות בעד 50%
הרפורמה החדשה של משרד האוצר מאפשרת לכם להוזיל את ביטוחי הבריאות, בקלות וביעילות.
[לבדיקה אישית של גובה ההנחה שתקבלו לחצו כאן]

בכל פעם ש-נ' ממרכז הארץ בודק את חיובי האשראי שלו, הוא מופתע לגלות את הסכומים הגבוהים שהוא משלם עבור ביטוחי בריאות לו ולמשפחתו. ביטוחים, שהוא לא יודע אפילו, מה מהותם, מה הם מכסים, והאם באמת הם מעניקים לו את כל ההגנה שהוא צריך – או שלמרות התשלומים הגבוהים ברגע האמת הוא ימצא את עצמו ללא מענה.

המקרה של נ' אינו ייחודי. בנוסף, אם נ' יתעמק בתיק ביטוח הבריאות שלו, קרוב לוודאי שיגלה ששנים רבות שילם על ביטוחים כפולים וכי למרות שהוא משלם פעמיים – אם יקרה משהו ויחליט לתבוע את  הביטוח הוא יוכל לקבל החזר רק מאחד מהביטוחים שברשותו.

החדשות הטובות עבור נ' ועבור ישראלים רבים שמוצאים את עצמם מזדהים עם מצבו, שכיום ניתן לשים סוף למצב האבסורדי הזה: רפורמה צרכנית מהפכנית שערך משרד האוצר בתחום ביטוחי הבריאות פותחת הזדמנות לחיסכון בעלויות ולבניית תיק ביטוחי בריאות משודרג ויעיל.

כדי לבדוק כמה כסף תוכלו לחסוך בכל חודש, ניתן להריץ בדיקה על ידי בחירת המין שלך:

הרפורמה: חיסכון של אלפי שקלים בשנה

ההוצאה על ביטוחי בריאות היא אחת מההוצאות הגבוהות של משק הבית. הסיבה: לצד הרצון להתקדם, לבנות בית, לגדל ילדים ולפתח קריירה, אנו מגנים עלינו ועל משפחתנו מפני מצבים חמורים שיכולים לזעזע את יסודות המשפחה ולהטיל עליה הוצאות גבוהות.

במסגרת הרפורמה נערכו מספר שינויים מהותיים בתחום, מהם אתם יכולים להרוויח. השינוי הגדול והמשמעותי ביותר הוא פירוק הפוליסות הארוכות והמסובכות לגורמים. כבר לא צריך לקנות פוליסה אחת יקרה שכוללת כיסויים חשובים יותר וחשובים פחות, אלא ניתן לקנות כל כיסוי בנפרד. כך אתם משלמים בדיוק על מה שאתם צרכים.

השינוי הזה מאפשר להיפטר מכל אותן כפילויות שנוצרו אצל רבים, ולבחור רק את הדברים החשובים ביותר לכם ולילדיכם; כמו למשל כיסוי להשתלות בחו"ל או מימון לתרופות שאינן בסל הבריאות. קל גם יותר להשוות בין העלויות של הביטוחים הספציפיים בין החברות השונות. המשמעות הברורה היא חיסכון של אלפי שקלים בשנה בכיסוי המשפחתי ושקט נפשי שחשוב לא פחות.

 הבשורה: תחרות לטובת הצרכן

חברות הביטוח שהרוויחו שנים מחוסר השקיפות בתחום, מבינות את המשמעות של השינוי והן מתחרות זו בזו כדי להשיג כמה שיותר לקוחות. התוצאה היא כמובן הוזלה משמעותית עבור הצרכנים.

לכן, אם עדיין לא ערכתם בדיקה מקיפה של התיק הביטוחי שלכם, כדאי מאד לפנות לגורם מקצועי שיעשה לכם סדר בתיק, יוודא שאינכם משלמים על כפל ביטוחי או עדיין מחויבים לתעריפים יקרים ללא סיבה.

 העתיד: ביטוחים שקופים וקלים להבנה

למעשה, תיק ביטוחי הבריאות של נ', הוא שריד היסטורי לתקופה שהייתה קיימת עד הרפורמה – תקופה בה הכוח היה בידיים של חברות הביטוח. אך כאמור זה איננו המצב עוד: כיום, ניתן לבנות תיק יעיל, זול, שקוף והכי חשוב – ברור. כך תוכלו לדעת שיש לכם את כל ההגנות שאתם צריכים עבורכם ועבור משפחתכם ליום שחור, ושאתם משלמים בדיוק עבור הביטוח בו אתם מעוניינים ולא עבור סל של ביטוחים כפולים, שאין לכם בהם כל תועלת.

כדי לבדוק כמה כסף תוכלו לחסוך בכל חודש, ניתן להריץ בדיקה על ידי בחירת המין שלך: